Menu
Sepetim

Hakkımızda

Comibu.com ailesi olarak 2021 yılında kurulduk. E-ticaret ile ilgili birçok alanda varlık gösterip sektörden edindiğimiz tecrübeler sayesinde tüketicinin en iyi ürüne en iyi fiyat garantisi ile ulaşmasını sağlamak ilk önceliğimizdir.

NEDEN EN İYİ FİYAT?

 Yenilikçi bakış açısı ile sektörün devi olma konusunda emin adımlarla ilerliyoruz. Elektronik ürün alanında en iyi fiyat garantisi ve tüketiciye hızlı kargo ile faaliyetlerimize başlamış bulunuyoruz.

KADROMUZ

Enerjik, dinamik ve uzman kadromuz ile E-ticaret alanında öncelikli olarak ülkemizde aktif olmayı ve bir sonraki adımda da dünyaya açılmayı hedefliyoruz. %100 yerli sermaye ile başladığımız bu yolculuğa ek olarak aynı amacı taşıdığımız çeşitli pazaryerlerinde de (Trendyol, Hepsiburada, N11, Gittigidiyor, Akakçe, Cimri, Çiçeksepeti, Amazon) aktif olarak satış yapmaktayız.

AMACIMIZ

Sektörün öncü markalarından olma yolunda güçlü adımlarla ilerlediğimiz bu yolda her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutma garantisi ile teknolojik ürünlerin üreticiden direk tüketiciye ulaşmasını sağlamayı kendimize bir görev biliyoruz.

VİZYONUMUZ

Türkiye’de değişimin ve yeniliğin öncüleri arasında yer almaya hazırlanan Comibu, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Comibu standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

ÇÜNKÜ EN İYİSİNİ HAKEDİYORUZ

Comibu ailesi olarak birlik ve bütünlük, anlayış, sorumluluk, yaratıcılık ve mükemmellik gibi temel unsurları esas alan yenilikçi bakış açısıyla hizmet vermeye devam edeceğiz.

 

Kişisel verilerin korunması hakkında aydınlatma metnimizdeki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırıyoruz. Detaylı bilgi almak için inceleyiniz.